Termo 3.5

Shitet nga: Termo 26 Pri 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo 3.5 ne gjendje te rregullt boj ndrrim me kos bari ose diqka qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim