Termo elind 3.5

Shitet nga: Termo elind 3.5 27 Dhj 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   269 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo elind 3.5 shum e rujtme dhe e mir dhe shum shum pak e perdorur esht edhe me rrota mundesh me leviz ka dush arsyja e shutjes esht se spo e perdori
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim