Pompe per Kanalizim

Shitet nga: Isak Gerxhaliu 21 Pri 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Të tjera
Shes pompen per Fekalie.
Pompa eshte e importuar nga Gjermania dhe eshte ne gjendje te rregullt.
Eshte zgjedhje ideale per podrumet apo vendet e ulta ku nuk ka kanalizim (ramnje natyrore). Pompa ka mundesi te ngritjes se nivelit te kanalizimt deri ne 5 m.
Pompa punon ne menyre automatike me rryme tre fazore. Hyrjen dhe daljen i ka Ø 110 mm, ajrosjen Ø 70 mm
Nese jane parakushtet e mira edhe montimi eshte i perfshire ne cmim (puna e dores)
Per me shum ide se si funsionon dhe si montohet mundeni me kerku ne Google / Jung Pumpen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim