Sillosat Per marimin e fasadave lepakav gletit

Shitet nga: Bajrami 19 Tet 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shiten Sillosat për marimin e fasadave,lepakave mallterit dhe gletit.Sillosat jon në gjendje të rregullt. Ndrrimi i munshum me vetura
044 125333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim