DYER HARMONIK

Shitet nga: lulzim Dje 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM DYER HARMONIK NGA PLASTIKA KUALITATIVE E QERTIFIKUAR ME STANDARD ISO.KEMI PROFILA NJENGJYRSH DHE IMITIM TE DRURIT.NALTSIA E DERES MUNDET ME U PUNU DERI 230 CMM.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991 WAIBER +37744148991
ORARI I PUNES 7-22 GJDO DITE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim