Dyer tel:045982232 ose n'facebook Dyer dhe Dritare

Shitet nga: ilir Sot 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer te drurit na kontaktoni ne tel:045982232 ose n' facebook (Dyer dhe Dritare) dhe Youtube (Dyer te Drurit)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim