Kendi nga eko lekura

Shitet nga: Gazmend 11 Tet 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR   390 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Kendi eshte blere ne Prishtine ne Lesna, para 2 viteve per 650, dhe shitet per 320. Kendi ka pas disa intervenime dhe tanime eshte ne gjendje te mire. Eshte i rehatshem dhe shume i pershtatshem ne mirembajtje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim