Treshi-Dyshi- Njeshi

Shitet nga: Gazmend 11 Tet 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Kompleti eshte i prodhuesit Simpo, dhe eshte blere ne Ferizaj para dy vite e gjysme, per 720 Euro, dhe shitet per 290 Euro.
Treshi shtrihet dhe ka nje jogi standard me nje baze ortopedike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim