ROLETA TE JASHTME KLASIKE

Shitet nga: lulzim Sot 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Të tjera
JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA 23 EURO METRA KATROR.NGA ALUMINI 39 EURO METRA KATROR DHE ROLETA ME MOTOR/MOTORI PAGUHET EXTRA/
DIASPOR NA FTONI NE RETH 80 PERQIND TE PUNVE I KRYEJM PER DIASPOREN DHE GJITMON JANE NDAR TE KNAQUR ME PUNEN, KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE,PAGESEN MUNDE TA BENI PERMES MONY GRAMIT APO WESTERN UNIONIT DUKE EVITUAR NDRMJETSUESIT.
TANI PO JU JAPIM QMIMET E ROLETAVE TE PLASTIKES DRITARJA 80X140 VETEM 30 EURO DERA 80X210 48 EURO ETJ ETJ.
JU INFORMOJM SE NE EKSPORTOJM ROLETAT E JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR DHE PA MOTOR NE DY SHTETE NE ZVICER DHE HOLAND ME NDIHMEN E NDRMARSVE SHQIPTAR. NQOFSE I POROSITNI ROLETAT TEK NE DO TE FITONI KUALITATIN DHE PUNEN E NJEJT SIKURSE TEK ROLETAT TE CILAT EKSPORTOHEN NE KETO DY SHTETE TE ZHVILLUAR TE PERENDIMIT.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991 WAIBER +37744148991
PUNEN BESOJANI VETEM PROFESIONISTAVE.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim