Zingjir 925 VARSE FYTI +DORE

Shitet nga: Zingjir 17 Jan 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet zingjirimodel 925 (set i fytit dhe i dores)punim mbreteror model i ri , zingjiri eshte i ri paperdor eshte i posa ardhur nga Gjermanija ka afer 68 gram ,Nderrimi i mundshem...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim