Korg

Shitet nga: Korgi 13 Jan 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

922 EUR   1 050 EUR

Komuna: Vushtrri
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes korg pa600 i perdorur shum pak prodhim italian serija e par pa asnje gervishtje ne gjemdje te rregullt me ritme te 2016 tr gjitht live ju jap seta me dhjetra se kam shum me ngjyra te forta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim