Korg profesy

Shitet nga: Korgi 27 Sht 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Vushtrri
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Korg profesi me. Ngjyra shum tforta extra tpunume esht i perdorur po punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim