Blej Pitbull

Shitet nga: Pitbull 11 Mar 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Qen
Blej Pitbull. Gjinia mashkull. Piti duhet te jet extrem agresiv per njerz. Kush ka mbrenda Kosoves kontaktoni: +38649555736 ose viber dhe whatsap.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim