pula te katunit

Shitet nga: aziz 03 Sht 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5,5 EUR

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Shpendë
shiten zogza te katunit te vaksionuara me kohe dhe te gjitha jane te shendosha dhe jane te ushqyera vetem me grun dhe kallamoq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim