inkubator

Shitet nga: rrahim 31 Krr 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Të tjera
bejm punimin e inkubatorve ne menyr prefesionale
jan njeshtresor inkubatoret punohen sipas standarteve per inkubatora
nxemja e inkubatorit behet me nxemje prefesionale per inkubator
kan izolim tejet cilsor per ruajtjen e temperatures dhe sidomos lagshtis
inkubatoret punohen vetem me porosi punojm nga 100vez deri ne 400vez
per me shum kontakto
tel:044619253
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim