Biciklet CUBE speciale

Shitet nga: Fisnik 30 Dhj 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR   2 300 EUR

Komuna: Vushtrri
: Biçikleta
Bicikleta eshte e re e pa perdorur vjen nga zvicrra.. Eshte me mbi 30 shpejtesi dhe eshte vetem per profesionist... Eshte speciale dhe eshte e markes se njohur CUBE.. Per me shum shikoni fotot.... numri i telefonit dhe viber +37745336336...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim