Biciklet

Shitet nga: leondriti 31 Tet 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Vushtrri
: Biçikleta
shitet bicikleta esht ne gjendje t rregullt wetem shpejtesit dhe koshnica e mramt i mungon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim