Orbitreg në gjendje të mirë

Shitet nga: lulzim krasniqi 09 Maj 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   180 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shitet orbitregu në gjendje të mirë dhe shumë pak e përdorur. E blerë në Qershor 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim