Paisje sportive te ardhura nga gjermanija

Shitet nga: Xhabir Jashari Dje 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
shes paisje sportive ka shirira vrapus me rrym dhe pa rrym te ardhura nga gjermanija per informata 044 213 036
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim