TESHA PER XHUDO DHE KARATE .

Shitet nga: o.b 21 Krr 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
TESHA PER XHUDO DHE KARATE ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim