Pikado 50/50

Shitet nga: Berat 17 Tet 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Sport me top
Jap pikado me peqindje 50/50 pikadot jan te reja mund te lajmroheni edhe ne viber gjithashtu bejm edhe shitjen e pikadove te reja dhe te perdorta per momentin jan edhe 2 pikado te reja magic dart 4 te reja 50/50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim