Fener me solar

Shitet nga: niti 27 Krr 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Vushtrri
fener me solar dhe me akumulim , te gjitha jan te reja te paperdorura te ardhura nga gjermanija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim