TENDA--KARRIKA--TAVOLiNA -044 673 609..049 187 705

Shitet nga: fatmiri 10 Krr 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Japim me qera tenda , karrika , tavolina per dasma , ahengje , neja dhe raste tte ndryshme
familjare jan me dimensione 10x5m dhe 12x6m
kan edhe ndriqimin transporti dhe montimi falas
per rezervim tel : 044 673 609 dhe 049 187 705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim