Teha per hekur

Shitet nga: niti 27 Krr 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
tehat mund të përdoren për hekur dhe alumin ,jan te ardhur nga gjermanija ,qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim