Tenda Tavolina karrika me Qira 044 213 036

Shitet nga: Xhabir Jashari Dje 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Japim Tenda Shatora Tavolina karrika me qira per Dasma ,syneti, muzik,koncerte,si dhe per qdo Aheng familjar Shatorrat jane te cilesis se lart prodhim Gjerman
Per Info Kontakte
Xhabir Jashari
Tel.044 213 036
Mund te na gjeni edhe ne Facebook TENDA ME QIRA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim