dyer te bardha ne zbritje 045327459

Shitet nga: labinot bekteshi Sot 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhojm dyer dhe dritare me te gjitha dimenzjonet
te gjitha kto jan me gum e brava
dera standarte 90X200 70€
der dhome 60€
der druri 80€
dera krejt e drunit 100€
dera e hymjes 110€
dera per banjo 60€
dritaret 15€ - 35€
Tel.045327459
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim