Banesa 91m2 me SUPER ÇMIM

Shitet nga: Urbangrup 01 Dhj 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Vushtrri
Shitet banesa me siperfaqe prej 91 m2 ne katin e 6-te, Bloku i 8-te.
Banesa posedon :
-Dy dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhine
-Depo
-Banjo
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim