Banesa 92 m2 kati i 6 ne Vushtrri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Urbangrup Dje 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Vushtrri
Shitet banesa 92 m2 ,kati i 6-te me ÇMIM te voliteshem-Vushtrri!!
Shitet banesa me siperfaqe prej 92m2 ,ne katin e 6-te,blloku i 8-te .
Banesa posedon :
Dy dhoma gjumi
Sallon dhe kuzhine
Depo
Banjo
Terrase
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim