Banesa Perball Shkolles Policore Vushtrri

Shitet nga: Enes Halili 08 Tet 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Perball Akademis Policore
Sipërfaqe: 88 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Vushtrri
Banesa gjendet ne katin e 5 me pamje nga rruga banesa ka 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo koridor dhe nje balkon esht bash perball hymes se AKADEMIS POLICORE TE KOSOVES ne Vushtrri...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim