Banesa me 92 m2 kati i 6 te Blloku 7 te

Shitet nga: Urbangrup 18 Pri 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: VushtrriShitet banesa 91m2 me SUPER ÇMIM!Përshkrimi:


Shitet banesa me siperfaqe prej 92 m2 ne katin e 6-te, Bloku i 7-te.
Banesa posedon :
-Dy dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhine
-Depo
-Banjo -Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues: 044-570-670 ose +377-44-570-670(VIBER). Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim