Banesa ne Prishtine ne siperfaqe prej 117m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Urbangrup 18 Pri 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Vushtrri
Shitet banesa ne Prishtine ne siperfaqe prej 117m2.Banesa posedon 3 dhoma, 3 ballkona dhe gjendet ne afersi te AUK-ut(American School of Kosova) dhe prane shkolles normale.

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim