Banesa ne katin e I re te banimit Vushtrri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Urbangrup 01 Dhj 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Vushtrri
-Shitet banesa ne katin e I-re te banimit-Vushtrri.
Banesa ka siperfaqe prej 85 m2 dhe gjendet perballe çerdhes se qytetit dhe posedon :
-Dy dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhine
-Banjo
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim