Banesa ne siperfaqe prej 72m2 ne Vushtrri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Urbangrup 24 Maj 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Komuna: Vushtrri
Shitet banesa ne siperfaqe prej 72m2 ne Vushtrri.Banesa gjendet ne rrugen "Sheshi i lirise",mbrapa komunes dhe eshte ne katin e 4-te

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim