Banese prej 116m2 ne Vushtrri

Shitet nga: Shaip 24 Sht 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 116 m2
Komuna: Vushtrri
Shes banesen te parku i qytetit rr ,,deshmoret e kombit'' banesa ka 2 dhoma gjumi ka sallon me kuzhin ka 2 banjo 2 ballkona koridor si dhe shpaiz ose paradhom banesa gjendet ne katin e 5 pest ka lift funksional si dhe uj nga ujsjellsi dhe ka bunar nese jeni te interesuar per banes mund te kontaktoni pronarin qmimi asht i volitshem num i tel asht 00358503532661 ne finland si dhe ne Kosov ne num 0037744347021 per qfo rast mund kontaktoni . Qmimi asht sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim