Banese prej 92m2 ne Vushtrri

Shitet nga: Urbangrup Sot 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Vushtrri
Shitet banesa ne kompleksin banesor "Dijari" me siperfaqe prej 92m2 ,ne katin e 7-te.
Banesa posedon :
Dy dhoma gjumi
Sallon dhe kuzhine
Depo
Banjo
Terrase
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim