Risi risi banesa 78.8 kati i 5 te ne Vushtri

Shitet nga: Urbangrup 01 Dhj 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Vushtrri
Shitet banesa me siperfaqe prej 78.8 m2 ne katin e 5-te ne kompleksin banesor "Dijari"

Banesa posedon:

-Sallon dhe kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Banjo

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim