Shesim banesn ne Vushtrri te parku

Shitet nga: Lorent 15 Dhj 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Vushtrri
Banesa gjindet rr "deshmoret e kombit" banesa me gjama ka gjithsejt 4 dhoma .3-jan dhoma gjumi banjo.ballkon .kuzhin me sallon ka lidhje net te ipkos asht e gatshme per banim gjendet ne katin e 6
Deri 5 ka liftasht . Uji asht problem i zgjidhut ne kte banes per info ju lus na kontaktoni ne viber ne te gjith num tel 049384216.;049384261,si dhe 0041767429059.0041767715233 si dhe nese deshironi me pa bsnesen lajm 044347021 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim