URBAN GRUP Banesa shtepi troje dhe Arkitekture

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Urbangrup 18 Pri 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Komuna: Vushtrri
"URBAN GRUP" eshte zyrë ndërmjetsuese e cila gjendet perballe "VIVA FRESH STORE", perkatesisht ne oborrin e xhamise se madhe ne Vushtrri.

URBAN GRUP eshte e specializur per keto sherbime:

-PATUNDSHMERI

-PROJEKTIM

-PROJEKTIM DHE LEGALIZIM TE SHTEPIVE

-ARKITEKTURË

-SHITBLERJE TE SHTEPIVE,TOKAVE BANESAVE ETJ
Mission
"Ne ju gjejme zgjidhje"

+377-44-570-670
Email
urbangrup02@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim