shitet banesa ne katin e 1

Shitet nga: xhabir Sot 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: vushtrri
Sipërfaqe: 83 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Vushtrri
shiten banesa te stacioni i vjeter ne ndertesen e zhegrove banesa esht ne katin e par dhe ka 83.56 metra katror ka sallon me kuzhin dy dhoma te fjetjes banjo shpajz teras ka nje renditje shum te mir banesa esht e legalizune esht ne emen timin personal dhe perkthimi behet mrena dite per informata mate hollsishme kontaktoni ne numrin e telefonit 044 213 036
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim