TENDA (SHATORA) ME QIRA DHE SHITJE 044 213 036

Shitet nga: Xhabir Jashari 15 Jan 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes tenda te madhesive te ndryshme,,,4 me 8, 5 me 8 dhe 5 me 10,sipas nevojes,te posardhur nga Gjermanija,me qmime te arsyeshme dhe me te lirat ne treg, tendat jan me PVC,informata me te hollsishme kontaktoni ne numrin e telefonit 044213036
Si dhe japim tenda (shatora) karrika tavolina me Qira per Dasma Muzik, Koncerte,Syneti Panaire si dhe qdo feste familjare.Tendat (shatorra) jane te madhesive 4x6,4x8,5x8,5x10,6x12
Ju lutem kontaktoni ne Tel 044 213 036 dhe 049 213 036
Puna kryhet auto matikishtn
Ne Facebook TENDA ME QIRA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim