Shitet, ndrrohet shtëpia me 5 ari truall

Shitet nga: 17 Nën 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Vushtrri
Shes shtëpin me 5 ari truall në Rr. "2 Maji" në Vushtrri, Shtëpia është ndërtim i ri qe pes vite dhe është e kompletuar me të gjithë infrastrukturën. Janë gjithsejt 5 ari truall në emrin tim dhe përkthimi bëhet mbrenda ditës. Trolli posedon bunar me ujë të mirë dhe të bollëshëm, ujsjellësin dhe rezervarin 1000 litra, si dhe bashqe me pemë të reja-të ndryshme. Shtëpia është me dimenzione 8.65x8.65, në katin e parë posedon koridorin , sallonin 8x4, kuzhinen ndamas 3.90 x 3.30, dhe banjon me dimenzione 2.20x2m, të rregulluar mirë, ndërsa në katin e dytë janë 3 dhoma, njëra 4x4, - 5.15x4 dhe 3.90x3.30, koridorin, tarasen dhe banjon 2.20x2m, të rregulluar mirë si dhe nalt vazhdojn shkallët në plloqen e tretë ku mundë të nxjerret një sallon i madhë apo disa dhoma. Shtëpia është e ndërtuar me material kualitet dhe ka bazë të fortë ku mundë të ndërtohet - ngritet edhe ndonjë katë tjetër. Prej magjistrales Prishtinë - Mitrovicë largësia nëpër rrugë është 400 m, ndërsa vijë ajrore 333 m.
Tel; +37745-535 722
Viber dhe WhatsApp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim