Shitet shtepia me apo pa mobile

Shitet nga: Gazmend 26 Mar 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet shtëpia me dimensione 9m x 10m (270 m2). Plani i shtëpisë është jashtëzakonisht i mirë dhe shum funksional edhe per nje familje qofte edhe shumeanetareshe. Shtëpia është e ndërtuar në një truall prej 4.7 ari, me një rrethojë moderne, dyer të mëdha rrëshqitëse, garazhe, bunare, oborr të mirë me kubëza me mjaft gjelbërim i përcjellë me pisha e drunjtë të zgjedhur.
Shtëpia, në katin përdhese ka një korridor solid me një hapësirë nën shkallë ku është e vendosur makina e rrobave dhe një dollap për mbajtjen e këpucëve, banjën/WC-n, sallonin, kuzhinën të kompletuar me shumë kujdes dhe tarracën e cila ka edhe hyrjen nga oborri. Kati i parë, posedon gjithashtu koridorin standard, banjën/WC-n dhe tre dhoma të fjetjes të mobiluara në tërësi nga shtëpia e mirënjohur e mobileve "DEKRA" dhe shtëpia e tepihëve "Gjini".
Kati i dytë, posedon gjithashtu koridorin standard, banjën/WC-n dhe tre dhoma të fjetjes ku njëra nga to është e mobiluar. Shtëpia, në të gjitha dritaret dhe dyert e ballkonit ka roletat. Të gjitha shkallët e brendshme përveç atyre që dërgojnë tek makina e larjes janë të veshura me dru dhe kanë gilinderat shumë modern. Shtëpia, posedon alarmin, ndriçimin efecientë, mure me një suvatim të shkëlqyeshëm, nxemjen qendrore e cila të gjitha gypat që përcjellin ujin në radiatorë i ka nga bakri. Infrastruktura në lagje tanimë është e rregulluar dhe kjo e bën shtëpinë me një pamje jashtëzakonisht të mirë. Të gjitha dyert e brendshme janë të prodhuara në fabrikën "Preteni".
Shtëpia gjendet me të hyrë në qytet të Vushtrrisë, nga drejtimi i Mitrovicës, rruga e lagjes është përafërsisht 200 metra para ish Marketit "Alaska". Shtëpia shitet e mobiluar/komplet si është tani, apo edhe pa mobile.
Ne Zvicer Saimi: 0041788269829
Ne Kosove Gazmendi 044196754
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim