Shtepia 2 kateshe ne Vushtrri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Urbangrup 18 Pri 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Vushtrri
Shitet shtepia dykateshe-Vushtrri
Shtepia ka siperfaqe prej 150 m2 dhe gjendet ne rrugen "Jeton Terstena dhe eshte ndertim i ri. Eshte e pa banuar.
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim