Shtepia afer furres ARBISONA 2 me 5.95

Shitet nga: Urbangrup Sot 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Vushtrri
Shitet shtepia ne gjendje te mire te banimit me 4 dhoma gjumi dhe me dy hyrje.Trualli eshte I pajisur me ujesjelles dhe kanalizm.

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim