Shtepia ne rrugen e Gojbules

Shitet nga: Urbangrup 18 Pri 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Vushtrri
Shitet shtepia me siperfaqe prej 2 ari ne rrugen “Kerçova” rruges se Gojbules
......................................................................................................
-Shtepia eshte dykatshe dhe posedon:

-Kati 1:Sallon dhe kuzhine ,dhome fjetje ,banjo(85m2)
-Kati 2. Tri dhoma gjumi ,banjo dhe terasa (125m2)

Terasa ne katin e tretë (145 m2)

Kati i pare eshte i banueshem

Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues: 044-570-670 ose +377-44-570-670(VIBER). Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim