6.60 ari ne qender te qytetit Vushtrri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Urbangrup 18 Pri 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 660 m2
Komuna: Vushtrri
-Shitet trualli me siperfaqe prej 6.60 ari perballe parkut te qytetit(ne afersi te shkolles se mesme teknike),rruga "Faik Konica"
-Trualli eshte e pershtatshme per ndertim te larte dhe objekt afarist biznesor.

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim