95 ARI TOKE PER TROJE

Shitet nga: NEXHMI 20 Dhj 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: MAXHUNAJ
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Vushtrri
SHITEN 95 ARI TOKE PER TROJE NE FSHATIN MAXHUNAJ 250 METRAA MBRAPA HOTEL URA E GURIT KA RRUGEN ME DALJE NE MAXHISTRALE PRISHTINE MITROVICE DHE KA RRUGEN ME DAALJE NE RRUGEN E FSHATIT QMIMI SIPAS MARRVESHJES ka mundesi edhe me nda ne parcela te vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim