Shiten 4 ari truall te Xhamia e Banjskalive Vushtr

Shitet nga: Azem 15 Krr 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr. Milaim Salihu - Vushtrri
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Vushtrri
Shiten 4 ari truall te Xhamia e Banjskalive, Rr. "Milaim Salihu" Vushtrri. Çmimi shum i volitshem. Rruga eshte e shtruar me kubeza. Uji dhe Kanalizimi te gatshme brenda në truall. Afer truallit xhamia si dhe spitali i ri.

Përkthimi mbrenda ditës.

Kontakti:
044 341 171 (Azemi)
0041 791030682 (Azemi, ZvicÎr)
044 346 536 (Zymer)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim