Shitet ndërrohet shtëpia me 5 ari truall Vushtrri

Shitet nga: Abdullah 02 Sht 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Vushtrri
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Vushtrri
Shitet Shtëpia! Adresa: Rr. "2 Maji" në Vushtrri. • Shtëpia posedon 5 (pesë) ari truall • Gjendet në rrugën e fsh. Studime prej Magjistrales Pr-Mit, gjegjësisht prej semaforave të ri deri tek shtëpia janë 400 metra largë, ndërsa vijë ajrore 333 metra. • Shtëpia posedon dokumentacion të rregullt të pronësisë dhe trualli është në emrin tim, ku mbrenda ditës mundë të përkthehet. Shtëpia është ndërtim i ri qe katër vite dhe është e kompletuar me të gjithë infrastrukturën. Trolli posedon bunar me ujë të mirë dhe të bollëshëm, ujsjellësin dhe rezervarin 1000 litra, si dhe bashqe me pemë të reja-të ndryshme. Shtëpia është me dimenzione 8.65x8.65, në katin e parë posedon koridorin, sallonin 8x4, kuzhinen ndamas 3.90 x 3.30, dhe banjon me dimenzione 2.20x2m, të rregulluar mirë, ndërsa në katin e dytë janë 3 dhoma, njëra 4x4, - 5.15x4 dhe 3.90x3.30, koridorin, tarasen dhe banjon 2.20x2m, të rregulluar mirë si dhe nalt vazhdojn shkallët në plloqen e tretë ku mundë të nxjerret një sallon i madhë apo disa dhoma. Shtëpia është e ndërtuar me material kualitet dhe ka bazë të fortë ku mundë të ndërtohet - ngritet deri në 4 - 5 katë.... Kësaj shtëpie i mungon vetëm edhe fasada e jashtme për tu kompletuar.

Mundësi ndrrimi me shtëpi dhe tokë në fshatra te afërm në rajonin e Vushtrris apo Mitrovicës !
Tel. 045535722 Viber , WhatsApp +37745535722
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim