TERRSHAN ME KVALITET TE LARTE

Shitet nga: MEHDI 31 Mar 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
SHESIME TERRSHAN TE KVALITETIT TE LARTE ME SHUMICE DHE PAKICE

ME POSHTE MUND TE SHIHNI FOTOT E TERRSHANES CMIMI ME SHUMIC 031 CEN


PE INFORMATA NA DREJTONI NE KTA NUMRA TELEFONIT 049 317 000 044 317 000


Avin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim